KONST / Litografier / Färglitografi 15406261

nr 1540 6261

Aina Larsson

(f. 1935), Sverige

Signerad HC. Färglitografi, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x49 cm

Aina Larsson, född 1935, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:04:37

Aina Larsson

Läs mer om Aina Larsson